14.4.2021

Výběrové řízení na pozici finanční manažer/ka / účetní

Unie porodních asistentek z. s. je profesní organizace sdružující porodní asistentky a studentky porodní asistence. Do malého týmu hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici finanční manažer/ka / účetní.

Náplň práce

  • finanční řízení organizace
  • finanční řízení projektů
  • spolupráce s externí mzdovou účetní
  • komunikace s úřady
  • porady 2x měsíčně
  • vedení pokladny

Očekáváme:

  • odborné vzdělání pro výkon práce účetního (min. SŠ)
  • orientace v problematice účetnictví neziskových organizací
  • předložení výpisu z rejstříku trestů (v pozdější fázi výběrového řízení)
  • výhodou je zkušenost s účetním programem Pohoda
  • preciznost
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • podporu profesního rozvoje (kurzy, semináře)
  • flexibilní pracovní doba
  • práce z domu
  • odměna 250-300 Kč/hod
  • úvazek 15-20 hodin měsíčně
  • spolupráce na DPP nebo ŽL

Předpokládaný začátek spolupráce je ihned nebo dle dohody.

Zaujala vás možnost spolupráce? Pošlete nám prosím váš životopis a případně i motivační dopis na mail weinzettl@unipa.cz  do 30. 4. 2021.

Podpořte nás

Naši činnost můžete podpořit na transparentním účtu: 2400762783/2010