Projekty, které můžete podpořit:

Co dělat v krizových situacích při porodu? Odborný manuál pro porodní asistentky!

Každý rodič si přeje, aby porod probíhal hladce. Pokud se ale něco zkomplikuje, je dobré být připraven. Porodní asistentky jsou školené v rozpoznávání a zvládání krizových situací. Unie porodních asistentek pro ně připravuje praktický manuál pro řešení krizových situací, který vychází z nejnovějších výzkumů a studií ze zahraničí.

Chci přispět!

Společně k porodu

Každý porod je příběh. Porodní asistentka je jeho průvodkyní. Podpořte dostupnou a kvalitní péči porodních asistentek ve vašem okolí. Vaše dary aktuálně použijeme na rozjezd on-line poradny v těhotenství, podporu vzniku porodních domů a vzdělávání studentek porodní asistence.

Dlouhodobý projekt pro pravidelné dárce

Chci přispět!

Těhotenské průkazky od porodních asistentek!

V Unii porodních asistentek pracujeme na výrobě těhotenských průkazek a informačních brožurek týkajících se průběhu těhotenství. Chceme poskytovat kvalitní informace a podpořit respektující péči o těhotné ženy. Potřebujeme k tomu Vaši pomoc! Více informací znamená méně zásahů!

Chci přispět!

Podpora začínajících porodních asistentek – online kurzy jak si založit praxi

Aktivní od listopadu 2018

Zapojte se jako dobrovolník/dobrovolnice!

Zapojte se

Nakupujte přes internet, jak jste zvyklí a podpořte přitom Unii porodních asistentek. Nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Vyberte si na stránkách givt.cz internetový obchod, kde běžně nakupujete. Proveďte nákup, jak jste zvyklí. Z každého vašeho nákupu jde předem dané procento přímo na účet Unie porodních asistentek. Vy nezaplatíte ani korunu navíc! Jak to celé funguje?

Chci přispět!


Díky Vaší podpoře jsme již vytvořili:

gravidimetr

Gravidimetr

Gravidimetr je zdravotní pomůcka, která slouží porodním asistentkám a těhotným ženám k určení stádia a dne těhotenství. Obsahuje informace o tvaru dělohy,  doporučený harmonogram vyšetření, tabulku fyziologických hodnot krevního obrazu, aj.


Děkujeme, že jste s námi...

Bez vaší podpory by to nešlo!

Podpořte nás

Podpořte nás