29.1.2024

Valná hromada UNIPA – SAVE THE DATE

Milé členky, 

rezervujte si prosím v kalendářích pátek 24. května 2024, čeká nás setkání Valné hromady UNIPA!

Valná hromada, nebo také členská schůze je nejvyšším orgánem Unie porodních asistentek a schází se alespoň jednou ročně. Ač pro vás samozřejmě budeme organizovat i online připojení, budeme rády, když vás co nejvíce dorazí osobně, protože je vždy skvělé, když se můžeme alespoň jednou za čas ve větším počtu společně sejít a krom formalit se i více poznat. 

Co vás na letošní Valné hromadě čeká a nemine, je volba členek Rady – tedy pěti zástupkyň, které budou další čtyři roky dozorovat chod Unie porodních asistentek a vaším jménem jednat například se zástupci dalších odborných společností, ministerstev nebo pojišťoven. 

Být členkou Rady je velká zodpovědnost, ale zároveň unikátní příležitost, jak ovlivňovat dění týkající se profese porodní asistentky. Pokud máte pocit, že je to něco, čemu se v následujících letech chcete věnovat, popřemýšlejte o své kandidatuře. Pokud se rozhodnete na pozici radní kandidovat, vyplňte prosím tento formulář, abychom mohli spolu s vámi vytvořit medailonek, který budeme rozesílat členkám UNIPA před konáním Valné hromady.

Co se týká místa konání a konkrétních časů, ty vám již brzy upřesníme, jisté každopádně v tuto chvíli je, že to bude v okolí Brna. Všechny kandidátky do volby Rady zároveň rovnou prosíme, aby si rezervovaly i víkend 25. – 26. května 2024, který bude určen ke stmelování nového týmu UNIPA a předávání prvních informací. 

 

Budeme se na vás těšit!Podpořte nás

Podpořte nás
Naši činnost můžete podpořit na transparentním účtu: 2400762783/2010