Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Brzy nás čeká

Valná hromada UNIPA a odpolední seminář s Ivanou Königsmarkovou

Navigace pro Akce

Milé členky UNIPA,

Valná hromada se uskuteční 11. června 2021 v Praze v Marianeu (Máchova 571/7, 120 00 Vinohrady – mapa) od 10.00 do 14.00. Ideální bude, pokud dorazíte již v 9.30, abyste se stihly pohodlně usadit, dát si kávu, popovídat apod. Bude možnost se Valné hromady zúčastnit online. Pro možnost hlasovat bude v takovém případě potřeba předat plnou moc člence, která se zúčastní Valné hromady fyzicky.

Svou účast/neúčast prosím potvrďte zde.

Valná hromada slouží jako setkání členek, je to místo a čas pro nás všechny, abychom diskutovaly nad děním v UNIPA, nad naší profesí a poznávaly příběhy druhých porodních asistentek. Budeme volit novou Kontrolní komisi, schvalovat Výroční zprávu za rok 2020, Zprávu kontrolní komise za rok 2020 a úpravu Stanov.

Odpoledne od 15.00 do 18.00 je pro vás připraven seminář s porodní asistentkou a radní UNIPA Ivanou Königsmarkovou.

Anotace:

Úkolem porodní asistentky není vyhovět za každou cenu, ale ochránit. Vedení porodu porodní asistentkou začíná už v těhotenství. Nejen po stránce psychické, ale i fyzické. Dobrý porod je výsledkem spolupráce matky a dítěte pod vedením porodní asistentky tak, aby na konci byla zdravá žena a zdravé dítě. A to jak po stránce fyzické, tak i psycho-sociální.

Účast na semináři je podmíněn účastí na Valné hromadě.

Těšíme se na Vás na Valné hromadě.

Podpořte nás

Podpořte nás
Naši činnost můžete podpořit na transparentním účtu: 2400762783/2010