Načítám Akce

« Všechny Akce

Unie porodních asistentek Vás zve na prožitkový seminář

Proměny pánevního dna před porodem, během porodu a po porodu

Navigace pro Akce

 

 

Termín konání: 4.-5. června 2021 (1. den 10.00-18.00, 2. den 9.00-16.00)

Místo konání: Pohled_pracoviště, Letohradská 16, Praha 7 – Letná (mapa)

Lektorka:

Petra Levá

dula a lektorka Školy pánevního dna a zdravotní tělesné výchovy, praktikantka kraniosakrální biodynamiky, více o lektorce najdete tadytady

Anotace:

Dvoudenní prožitkový seminář kombinující práci s pánevním dnem metodou 3×3 s tématikou jeho proměn a přípravy na dobu těhotenství, porodu a po porodu. Pánevní dno je klíčovou oblastí, nejen v těhotenství. Nese orgány uložené v pánvi, podílí se na postavení našeho těla a dechovém mechanismu. Není jen svalstvem, ale i živoucím organismem, který velmi citlivě reaguje na to, co prožíváme. Zdravé pánevní dno je spojeno s pocitem radosti, vnitřní síly, zdravého sebevědomí, tvořivosti, vitality, ukotvení, vášně, užívání si ženství, intimity… Jeho kondice je zásadní pro naše fyzické, emoční a energetické zdraví. Významným způsobem ovlivňuje vnímání těla, emoční prožívání, gynekologické zdraví, početí dítěte, průběh těhotenství a délku porodu a také to, jak porod prožívá nejen rodící žena, ale i rodící se dítě. Je také rozhodující oblastí pro regeneraci po porodu. Během těhotenství, porodu a po porodu prochází obrovskými změnami. A kolem jeho cvičení v těhotenství a po porodu koluje spousta mýtů a omylů. Pojďme se jím zabývat a navázat s ním spojení. Dopřejte si prožít dva dny v ženském kruhu a načerpat novou energii a inspiraci. Prohloubíte vnímání svého těla, porozumíte souvislostem a prožijete se jinak.
Osnovu obsahu najdete zde. Více informací najdete tady. Prakticky se jedná o rozšířený seminář Tajemství ženského pánevního dna I o problematiku týkající se těhotenství, porodu a poporodního období.

Materiály ke stažení pro přestavu:
ebook Proměny pánevního dna v životě ženy,
ebook Proměny pánevního dna během těhotenství, porodu a po porodu,
záznam přednášky Proměny pánevního dna během těhotenství, porodu a po porodu – STRP Praha 2019

 

Účastnické poplatky:

jsem členka

nejsem členka

porodní asistentka

3300,-

3800,-

studentka porodní asistence

3000,-

3500,-

porodní asistentka na mateřské/rodičovské dovolené

3000,-

3500,-

Důležité: pokud nejste členkou Unie porodních asistentek, ale máte zájem o členství, pošlete spolu s přihláškou na seminář i přihlášku ke členství a platí pro Vás jak přednost v přihlašování, tak výhodnější cena.

Účastnický poplatek zahrnuje: přípravu a administraci semináře, lektorné, pronájem prostoru, tištěné materiály, certifikát o absolvování semináře a občerstvení v průběhu semináře. V ceně není zahrnut oběd.

Kapacita jednoho semináře je 12 míst. Z toho důvodu jsou účastnické poplatky navýšené.

Odborná garance:

Seminář je součástí celoživotního vzdělávání porodních asistentek a získal odbornou garanci pro porodní asistentky.

Přihláška na seminář

Účast je možná pouze za splnění podmínek uvedených v tomto Prohlášenína začátku semináře budete vyzvány k podpisu tohoto Prohlášení (bez podpisu Prohlášení bohužel nebude Vaše účast v semináři možná), v případě pochybností o vhodnosti účasti se prosím obraťte na Petru Levou pro konzultaci osobní situace na petra@petraleva.cz.

Vyplněnou přihlášku posílejte nejpozději do 2. 6. 2021. Vaše přihláška je závazná. Po odeslání přihlášky Vám do 5 dnů pošleme e-mail s informacemi o rezervaci místa a fakturu k platbě. Smluvní podmínky najdete zde.

Případné dotazy a připomínky můžete směřovat na e-mail vzdelavani@unipa.cz.

V případě, že si přejete dostávat pozvánky na semináře e-mailem, vyplňte prosím tento formulář. Děkujeme.


Ilustrační fotografie pochází z webu Unsplash, portrét lektorek z jejího osobního archivu. Děkujeme. 

Podpořte nás

Podpořte nás