Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Unie porodních asistentek Vás zve na webinář

Endometrióza

Navigace pro Akce

 

Termín a čas konání: 1. prosince 2023, 9.00-12.00

Místo konání: ONLINE na platformě ZOOM

Lektor:

MUDr. Jan Drahoňovský – gynekolog/porodník, specialista na léčbu žen s endometriózou, vedoucí lékař Centra pro léčbu endometriózy ÚPMD Podolí, Předseda Sekce pro léčbu endometriózy České gynekologicko porodnické společnosti, Člen poradního sboru European Endometriosis League

Anotace:

Endometrióza výrazně ovlivňuje život ženy a stala se tak i v oboru porodní asistence problémem potřebným k diskuzi. Proto jsme si pozvali jednoho z nejznámějších českých lékařů, který se tímto tématem zabývá.

Dozvíte se:

– obecné informace o endometrióze (co to je, vznik, příznaky, diagnostika, léčba (konzervativní a chirurgická a jejich limity), mezioborová spolupráce – fyzioterapie, chirurgie, onkologie)
– jak endometrióza ovlivňuje život ženy (jak ovlivňuje menstruační cyklus, reprodukční cyklus, psychiku, sexualitu)
– co by porodní asistentka měla vědět, když pečuje o ženu s endometriózou (mimo těhotenství, v těhotenství, při porodu a po porodu) a co může pro ženu udělat v rámci péče, kterou má kompetenci poskytovat
– kazuistiky

Pro koho je webinář určen:

Primárně je webinář určen pro porodní asistentky a studentky porodní asistence.

Účastnické poplatky:

jsem členka

nejsem členka

porodní asistentka

800-

1000,-

studentka porodní asistence, porodní asistentka na mateřské/rodičovské dovolené

650,-

800,-

ostatní1000,-

 

Důležité: pokud nejste členkou Unie porodních asistentek, ale máte zájem o členství, pošlete spolu s přihláškou na webinář i přihlášku ke členství a platí pro Vás výhodnější cena.

Účastnický poplatek zahrnuje: přípravu a administraci webináře, lektorné, certifikát o absolvování webináře v elektronické podobě, záznam pro účastnice webináře

Pokud víte, že se nebudete moci zúčastnit webináře, ale budete sledovat jen záznam, cena pro Vás platí stejná, jako kdybyste se webináře zúčastnila.

Pokud se nebudete účastnit webináře a máte tedy v plánu zhlédnout jen záznam a máte otázky na lektora, napište nám je buď do přihlášky nebo na mail vzdelavani@unipa.cz před webinářem – lektor se na otázky bude snažit odpovědět v rámci webináře. Účastnice webináře budou mít prostor na kladení otázek lektorovi přímo.

Odborná garance:

Webinář je součástí celoživotního vzdělávání porodních asistentek a získal odbornou garanci pro porodní asistentky.

Jak se můžete přihlásit:

Přihláška na webinář

Vyplněnou přihlášku posílejte nejpozději do 13. 10. 2023. Vaše přihláška je závazná. Po odeslání přihlášky Vám do 5 dnů pošleme e-mail s linkem pro platbu a následně link na připojení. Smluvní podmínky najdete zde a Kodex ochrany osobních údajů UNIPA zde.

Případné dotazy a připomínky můžete směřovat na e-mail vzdelavani@unipa.cz.

V případě, že si přejete dostávat pozvánky na semináře e-mailem, vyplňte prosím tento formulář. Děkujeme.

Ilustrační fotografie pochází z webu unsplash.com, portrét lektora z jeho osobního archivu. Děkujeme. 

Podpořte nás

Podpořte nás
Naši činnost můžete podpořit na transparentním účtu: 2400762783/2010