Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Unie porodních asistentek upozorňuje své členky, že se 26. 9. 2020 v Praze uskuteční volební

Valná hromada

Navigace pro Akce

Milé členky UNIPA,

Valná hromada se uskuteční v prostorách Skautského institutu na adrese Staroměstské náměstí 4/1, 110 00 Praha (mapa). Začínáme v 10.00. Ideální bude, pokud dorazíte již v 9.30, abyste se stihly pohodlně usadit, dát si kávu, popovídat apod.

Svou účast/neúčast prosím potvrďte zde.

Pokud zvažujete kandidaturu, vyplňte prosím tento dotazník.

Zajímá nás také, co vás trápí, jak se vám práce Unipy líbí a kde vidíte prostor pro zlepšení. Můžete nám to napsat tady.

Odpoledne je pro vás připraven workshop s krizovou interventkou Petrou Michalovou.

Více o workshopu zde:

Motto:
Supervize jako bezpečný prostor, půda pro profesní růst, místo, kde si můžu svým tempem a s pomocí kolegů prohlédnout svoje profesní zážitky, ošetřit ranky, nabrat sílu.
Supervize jako setkání nad příběhy klientek a příběhy svými, nad úvahami, pochybnostmi a povzbuzením.
Supervize jako zdroj síly a podpory a dobré zrcadlo, reflexní plocha, obraz v odrazu, můžu poodstoupit, můžu se vrátit, můžu se podívat z jiného úhlu … na sebe, na svoji práci, na svoji cestu.

Anotace:

Workshop představí možnosti supervize jako nástroje profesní opory, vyvrátí některé mýty, odpoví na případné otázky a nabídne k vyzkoušení některé techniky, které na supervizi využíváme.

Lektor:

Workshop povede Petra Michalová, interventka krizové linky, učitelka a supervizorka, spolupracovnice UNIPA na projektu Začít znovu a během provozu podpůrné telefonické linky.

Těšíme se na vás na Valné hromadě.

Podpořte nás

Podpořte nás
 

%d bloggers like this: