Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Unie porodních asistentek vás zve na

Online setkání studentek porodní asistence s názvem “První praxe, první práce”

Navigace pro Akce

První praxe? Co tam budu dělat, když nic neumím? Mám jim říct, že jsme to ještě neprobírali? První práce po státnicích? Kam jít? Poradí mi někdo, když si nebudu jistá? Co když udělám chybu?

Drahé studentky porodní asistence, ráda bych Vás pozvala na studentské on-line setkání, které proběhne 13. 10. 2021 od 18.00 do 20.00.

Přihláška zde.

Nejprve bychom začaly tématem ohledně první praxe. Na co se připravit či co mít s sebou. Určitě bude milé, když se zapojí studentky vyšších ročníků a povypráví své dojmy právě ony.

V druhé části se přesuneme k tématu, co nás čeká po škole a jaké máme možnosti. Jak se připravit na celoživotní vzdělávání v oboru a na co bychom si měly dát pozor. Nejprve si povíme něco o komunitní praxi po škole, kterou nám představí komunitní porodní asistentky Tereza Nožičková a Johana Scholzová. A poté pronikneme do práce v nemocnici na novorozeneckém oddělení s porodní asistentkou Veronikou Bémovou, která nyní studuje dále magisterské studium. A na závěr si společně s porodní asistentkou Míšou Dobrovolnou popovídáme o práci na porodním sále.

Myslím, že jsou to skvělá témata na která si budeme každá klást otázky během studia, proto neváhejte a připojte se!

Pokud máte jakékoliv dotazy, nápady či prosby kontaktujte mě. Budu se moc těšit! Přihláška zde.

Ema Dvořáková

Koordinátorka studentské sekce

dvorakova@unipa.cz

Podpořte nás

Podpořte nás
Naši činnost můžete podpořit na transparentním účtu: 2400762783/2010