29.9.2022

Pracovní nabídka pro PORODNÍ ASISTENTKY – PORADKYNĚ na lince RODÍM V KLIDU

Hledáme porodní asistentky pro poskytování odborných informací v rámci projektu Rodím v klidu https://rodimvklidu.cz.

Náplň práce:
Odpovídání na písemné dotazy v on-line poradně a na sociálních sítích a poskytování telefonického poradenství na lince.

Požadavky:

  • Úspěšně ukončený akreditovaný zdravotnický bakalářský studijní obor porodní asistence je nutnou podmínkou.
  • Praxe v komunitní péči porodní asistence jsou ideálním předpokladem.
  • Úspěšně absolvované školení v telefonickém poradenství/krizové intervenci nebo terapeutický výcvik jsou výhodou.
  • Znalost anglického a/nebo ruského a/nebo ukrajinského jazyka a schopnost odpovídat cizojazyčně je výhodou.

Nabízíme:

  • Zajímavou různorodou odbornou práci dle dohody v rozsahu max. 20 hodin měsíčně.
  • Časově flexibilní práci z domova.
  • Spolupráci na dohodu o provedení práce s odměnou 300 Kč/hod.
  • Možnost základního proškolení v telefonickém a online poradenství a v krizové intervenci.
  • Pravidelné supervize a podpora motivovaného týmu.
  • Možnost účasti na dalším vzdělávání a aktivitách profesní organizace Unie porodních asistentek.
  • Možnost podílet se na rozvoji obsahu webu a sociálních sítí rodimvklidu.cz. a být součástí systémové změny v tématu reprodukčního zdraví žen.

V případě zájmu prosím zašlete Váš profesní životopis a motivační dopis na rumlenova@unipa.cz

Pro další podrobnosti prosím kontaktujte koordinátorku Marii Rumlenovou na uvedeném mailu.

O projektu Rodím v klidu:

UNIPA zprovoznila telefonickou linku Rodím v klidu na jaře 2020 jako dobrovolnickou službu v reakci na COVID krizi a nouzový stav. V roce 2021 a 2022 s podporou Úřadu vlády ČR provoz linky pokračuje. Došlo k propojení se stávající on-line poradnou UNIPA. V současnosti pracuje na lince Rodím v klidu pětičlenný tým porodních asistentek. Odpovídá na písemné dotazy žen on-line a 2x týdně poskytuje své služby prostřednictvím telefonické poradny. V současnosti připravujeme novou verzi webu Rodím v klidu a propojení se sociálními sítěmi Instagram a Facebook.

Podpořte nás

Naši činnost můžete podpořit na transparentním účtu: 2400762783/2010