Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Porodní asistentka Natálie Sedlická zve porodní asistentky na

Regenerační pobyt pro porodní asistentky v přírodě

Navigace pro Akce

“Padáte na hubu a potřebujete také opečovat?! I vy jako porodní asistentky potřebujete a zasloužíte si báječnou péči! Nebo znáte porodní asistentku, která to potřebuje? Pošlete jí to!
Jsi porodní asistentka, vážíš si sebe i si chceš dopřát laskavou péči?! Pojeď se mnou do magické přírody v malebné krajině Českého ráje, na zahradu, do čerstvě vybudovaného porodního chrámu. Pojďme si užít pobyt plný regenerace, sdílení a rozmazlování.

Připravila jsem pro vás/nás spousty překvapení. Součástí programu bude prostor pro zastavení, spočinutí, odpočinek, vzájemné opečování a sdílení v kruhu dalších žen pečujících o ženy těhotné, rodící a po porodu. Pojeďte se mnou regenerovat!!!”

 

Spánek a prostory:

Ubytování je zajištěno v historické roubené chalupě, v pohodlí této kouzelné roubenky. Většina aktivit bude probíhat přímo v porodním chrámu (kopuli), která se nachází na zahradě pozemku. V případě pěkného počasí a zájmu i venku. Spaní je v pokojích na posteli, po dvou.

Součástí společného prostoru je velká zahrada, možnost využití sauny, část programu bude probíhat v čerstvě postavené dřevěné kopuli, část na louce, případně kdekoli budeme mít chuť.

Strava:
zajištěna je lehká strava (snídaně, teplý oběd, večeře dle situace, drobné občerstvení během dne – ovoce, drobné pochutiny, etc.)

Předběžný program a další možnosti:
• připravila jsem si pro Vás nabídku nekonečných možností lázní, koupelí, masáží, cvičení, relaxace, meditací, tance, procházek, sdílení…
• zároveň je mi jasné, že dle aktuálního specifického ženského pocitu a našich individuálních i společných tvořivých potřeb ho společně ušijeme přesně na míru… a bude vypadat přesně tak, jak chceme, až to bude…
• těším se na vás, každou z vás, nás všechny dohromady, společné tvoření v ženském podpůrném kruhu
• nabízím v rámci našeho kruhu facilitaci, i individuální sdílení, reflexi, případně dle skupiny a potřeb zúčastněných další techniky
• v rámci sebezkušenosti – nabízím cvičení, různorodé relaxace formou focusingu a imaginací – s hudbou a provázením
• další práce ve skupině mohou být například – masáže ve dvojicích, vzájemná péče, podpora s doprovodem
• sdílení porodních příběhů a jejich vzájemné reflexe (případná práce s dalšími tématy – krizové situace, porodní traumata a další oslovení hraničních zkušeností – následné ošetření prožitků)

Cena: 6000,- při platbě do 30. 6. 2022

(6700,- po 30. 6. 2022; další domluva možná individuálně)

Součástí ceny je celý komplet: ubytování, realizace programu i plná penze (snídaně, oběd, večeře, drobné pochutiny na svačinu).

Program povede Mgr. Natalie Sedlická, MSc. (porodní asistentka, psychoterapeutka, shiatsu praktikující a spoluzakladatelka Asociace pro porodní domy a centra, z.s. (APODAC))
Mám zkušenosti s prací ve skupinách i individuálně, v rámci psychoterapeutické i zahraniční praxe.

Podrobný program je k dispozici v případě zájmu.

Přihlášky, kontakt a případné dotazy na: natalie.sedlicka@seznam.cz

Podpořte nás

Podpořte nás
Naši činnost můžete podpořit na transparentním účtu: 2400762783/2010