Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Unie porodních asistentek Vás zve na přednášku

Jak se rodí u protinožců

Navigace pro Akce

Termín: 13. července 2019, 13.00-17.00

Místo: Skautský institut, Staroměstské náměstí 4/1, Praha (mapa)

Lektorka: Jo Ryde, porodní asistentka z Nového Zélandu

“Jmenuji se Jo Ryde a jako registrovaná porodní asistentka pracuji 18 let. Jsem součástí skupiny porodních asistentek, Rata Midwives. Je mi potěšením pracovat se ženami a jejich rodinami v tomto zvláštním a důležitém okamžiku jejich života. Vnímám porod jako normální proces a chápu svoji roli jako podporující – aby ženy naslouchaly svým tělům a rozvinuly důvěru v jejich schopnost porodit své děti. Posledních 17 let pracuji především se ženami, které se rozhodly rodit doma anebo v porodním centru v Lincolnu, Burwoodu a St. George´s. Mám také hodně zkušeností s porody do vody. Jsem matkou tří dospělých synů Wiari, Taitoko a Turiariki, z nichž dva se narodili doma. Žiji na jižním ostrově Nového Zélandu, v Lytteltonu v domku na pobřeží s nádherným výhledem na moře.”

Anotace:

Jo Ryde představí porodní asistenci na Novém Zélandu ze své perspektivy – při domácích porodech, v porodních centrech a při porodech do vody. Přiblíží, jak konkrétně funguje praxe v rámci skupiny Rata Midwives. Zmíní se o historii a systému vzdělávání porodních asistentek na Novém Zélandu. Ukáže statistické údaje týkající se porodů a také spoustu krásných fotek z porodů. Po přednášce bude dostatek prostoru pro dotazy. Je zajištěno tlumočení do češtiny. 

Účastnické poplatky:

jsem členkanejsem členka
porodní asistentka400,-600,-
studentka porodní asistence300,-450,-
porodní asistentka na mateřské/rodičovské dovolené300,-450,-
ostatní

600,-

Účastnický poplatek zahrnuje: přípravu a administraci přednášky, odměnu pro přednášející, pronájem sálu, tlumočení, certifikát o absolvování přednášky a občerstvení v průběhu přednášky.

Kapacita přednášky je 50 míst.

Odborná garance:

Přednáška je součástí celoživotního vzdělávání porodních asistentek a získala odbornou garanci pro porodní asistentky.

Jak se můžete přihlásit:

  • přednost v přihlašování mají do 13. 5. 2019 porodní asistentky a studentky porodní asistence s členstvím v Unii porodních asistentek, které mají zaplacen členský příspěvek na rok 2019

Důležité: pokud nejste členkou Unie porodních asistentek, ale máte zájem o členství, pošlete spolu s přihláškou na seminář i přihlášku ke členství a platí pro vás jak přednost v přihlašování, tak výhodnější cena

Přihláška na přednášku

Vyplněnou přihlášku posílejte nejpozději do 12. 7. 2019. Vaše přihláška je závazná. Po odeslání přihlášky Vám do 5 dnů pošleme e-mail s informacemi o rezervaci místa a fakturu k platbě.

Případné dotazy a připomínky můžete směřovat na e-mail vzdelavani@unipa.cz.

V případě, že si přejete dostávat pozvánky na semináře e-mailem, vyplňte prosím tento formulář. Děkujeme.


Ilustrační fotografie pochází z webu Unsplashed. Portrét lektorky pochází z lektorčina osobního archivu. Děkujeme. 

Podpořte nás

Podpořte nás
 

%d bloggers like this: