Soukromá PA se smlouvou s porodnicí v Brně

Radí Vám: Tereza ŘímskáDobrý den, ráda bych se zeptala, zda má nějaká PA, která by mě mohla provázet těhotenstvím, porodem a šestinedělím smlouvu s nějakou porodnicí v Brně, aby samostatně mohla vést porod. Děkuji za odpověď.

 

Dobrý den,

ptáte se, zda je nějaká PA, která by Vás mohla provést těhotenstvím, porodem a šestinedělím a zároveň má smlouvu v některé z brněnských porodnic.

V Brně se nachází tři porodnice a to Nemocnice Milosrdných bratří, Porodnice Obilní trh a Porodnice Bohunice (tyto dvě patří pod Fakultní nemocnici Brno). Co se týče Fakultní nemocnice, tak ta nemá aktuálně uzavřenou smlouvu s žádnou porodní asistentkou, která by pracovala v komunitní péči, není tedy možné, aby zde vedla porod. Porodnice u Milosrdných bratří má smlouvu s kolegyní Gabrielou Ježovou Pánkovou (zabapankova@seznam.cz,+420 605 118 559)

Na naší mapě však můžete najít porodní asistentky, které Vás do porodnice doprovodí a budou Vám při porodu odbornou a psychickou oporou. 

Chápeme, že Vám jde o to, aby porodní asistentka mohla vést i samotný porod. Pokud máte zájem o tyto služby v porodnici, kde porodní asistentky smlouvy nemají, obraťte se přímo na vedení nemocnice s tím, že máte o tento typ služby zájem a zda je nějaká naděje, že by uzavřeli smlouvu s Vámi vybranou porodní asistentkou. Pokud bude odpověď zamítavá, můžete si vybrat jinou porodnici ve Vašem regionu, která tuto možnou péči již nabízí (např. ve Vyškově je několik porodních asistentek se smlouvami).

Hezký den a krásný porod,

Tereza Římská


Podpořte nás

Podpořte nás
 

Holistická péče o jizvu

13. června | 8:00 - 17:00