Porodní asistentka Vbac

Radí Vám: Michaela DobrovolnáDobrý den
Prosím ráda bych měla k porodu 10/2021 zkušenou porodní asistentkau, která by mne mohla doprovodit abych se mohla pokusit o VBAC. jsem z Lázní Kynžvart a porodnice nejspíš Sokolov. Předchozí porod skončil akutní sekci 8/2018. Moc děkuji za radu. Paní Andrea Bučková bohužel doprovází pouze do porodnice Rakovník

 

Dobrý den,

ptáte se, zdali UNIPA nezná porodní asistentku, která by Vás mohla doprovodit do porodnice v Sokolově, kde byste chtěla porodit vaginálně po předchozím porodu císařským řezem.

Na našem webu můžete najít mapu porodních asistentek, kde najdete kontakt na porodní asistentky pracující v komunitě ve Vašem kraji. Pokud byste zde nenašla žádný vhodný kontakt, doporučuji Vám kontaktovat vrchní sestru porodního sálu porodnice, kde byste porod chtěla prožít. Měla by Vám poskytnout kontakt na komunitní porodní asistentky, se kterými má daná nemocnice smlouvu a tudíž zde mohou porod asistovat, a také by Vám měla být schopná dát kontakt na porodní asistentky, které k nim na porodní sál klientky k porodům pouze doprovází.

Přeji Vám, abyste našla svoji porodní asistentku a prožila přesně takový porod, jaký si přejete.

S pozdravem,

Mgr. et Bc. Michaela Dobrovolná

Koordinátor online poradny UNIPA

Pomohla Vám tato odpověď? Přispějte prosím na činnost poradny i UNIPA. Děkujeme

  • Kacka

Podpořte nás

Podpořte nás