PA v FN Bohunice

Radí Vám: Michaela DobrovolnáDobrý den,
ráda bych se zeptala, zda některá porodní asistentka doprovází do porodnice Brno Bohunice a může tam zároveň i vést porod. Čili má s danou porodnicí smlouvu. Velice bych uvítala možnost předem poznat svoji porodní asistentku, která by zároveň mohla vést celý můj porod.
Děkuji za odpověď.

 

Dobrý den,
uvítala byste možnost předem poznat svojí porodní asistentku, která by mohla vést celý Váš porod v porodnici Brno Bohunice.
Aktuálně má uzavřenou smlouvu s touto porodnicí  na tento typ služby  pouze jedna porodní asistentka. Nyní ale ženy k porodu nedoprovází.
Na naší mapě však můžete najít porodní asistentky, které Vás do porodnice doprovodí a budou Vám při porodu odbornou a psychickou oporou. Výhodou může být, že s určitou porodní asistentkou můžete být v kontaktu již v době těhotenství a mít tak při sobě odborníka, se kterým  budete mít vybudovaný určitý vztah a budete k němu chovat důvěru. Také Vám může poskytovat péči v šestinedělí, po té, co se vrátíte z porodnice domů.
Chápeme, že Vám jde o to, aby porodní asistentka mohla vést i samotný porod. Obraťte se proto přímo na vedení nemocnice s tím, že máte o tento typ služby zájem a zda je nějaká naděje, že by uzavřeli smlouvu s Vámi vybranou porodní asistentkou. Pokud bude odpověď zamítavá, můžete si vybrat jinou porodnici ve Vašem regionu, která tuto možnost péče již nabízí.
Přeji Vám, abyste našla svoji porodní asistentku a prožila porod přesně tak, jak si přejete.
S pozdravem,
Bc. Michaela Dobrovolná
porodní asistentka
Koordinátor online poradny UNIPA

 


Podpořte nás

Podpořte nás
 

Holistická péče o jizvu

13. června | 8:00 - 17:00