PA pro domoporod v Hradci Králové

Radí Vám: Martina SuchardováDobrý den,
existuje v HK či okolí nějaká PA, která by byla ochotna vést porod v domacím prostředí?
Žádnou jsem zatím nenašla.
Děkuji.

 

Dobrý den,

z Vašeho dotazu usuzuji, že hledáte porodní asistentku z Hradce Králové a okolí, která by o Vás pečovala v průběhu porodu v domácím prostředí.

Při hledání porodní asistentky se můžete podívat na mapu porodních asistentek , kde najdete komunitní porodní asistentky z Vašeho okolí, dále je doporučuji osobně zkontaktovat, můžete s nimi zkonzultovat svoje přání a také zjistit, zdali Vás doprovodí u domácího porodu. Ne všechny komunitní porodní asistentky poskytují péči ve Vašem vlastním sociálním prostředí. Nemůžete-li sehnat porodní asistentku přímo z Hradce Králové, obraťte se na ty z okolních regionů.

Unie porodních asistentek si je vědoma neutěšené situace v zajištění péče při porodu doma. Chystáme se vytvořit podpůrný web, kam by mohly psát všechny ženy (rodiny), které ve svém regionu nemohou sehnat porodní asistentku, která by o ně pečovala a poskytla jim svoje služby.

Je zodpovědné domácí porod plánovat. Zajistit si odbornou pomoc nejen porodní asistentky ( a to již před porodem, ale i po porodu), ale také pediatra.

Přeji Vám, ať najdete vhodnou porodní asistentku pro potřebnou péči.

S pozdravem,

Martina Suchardová


Podpořte nás

Podpořte nás