30.11.2020

Giving Tuesday a projekt Začít znovu

Giving Tuesday je světový den štědrosti a dobrých skutků, konaný stejnojmenným hnutím. Koná se vždy první úterý po Dni díkůvzdání. „Štědré úterý” tak letos připadá na 1. prosince 2020. V tento den se celý svět spojí, aby inspiroval k solidaritě a štědrosti. V Česku zastřešuje Giving Tuesday Asociace společenské odpovědnosti, největší iniciativa společenské odpovědnosti a udržitelného podnikání.

Unie porodních asistentek se letos Giving Tuesday účastní se sbírkou k projektu Začít znovuJedná se konkrétně o telefonickou informační linku pro zdravotníky a jiné pečující profese a aktéry, kteří pečují o rodiny po ztrátě miminka. Linka Perinatální ztráty bude v provozu od 1. 12. 2020 s tím, že její provoz hrazený z projektu je časově omezený do konce března roku 2021. Pro další její fungování budeme potřebovat pomoc dárců. Na stránkách Giving Tuesday bude projekt Unie porodních asistentek zaregistrován, dostane se tak k většímu a širšímu poli dárců. Dárci budou přesměrováni na dárcovskou stránku Darujme.cz, kde bude sbírka také zahájena od 1. 12. 2020.

Aby se naše sbírka rozšířila k co největšímu počtu potenciálních dárců, můžete pomoct se sdílením na sociálních sítích. Pomocí odkazů, sdílení, komentářů a připojením hashtagů #GivingTuesdayCZ a #GivingTuesday.

Podpořte nás

Podpořte nás
Naši činnost můžete podpořit na transparentním účtu: 2400762783/2010