Asociace pro porodní domy a centra zve všechny zájemce na seminář "Holistický přístup v porodní asistenci" s Natalií Sedlickou, který volně navazuje na celý cyklus seminářů a zároveň otevírá další jejich ročník.

Doplňuje a rozšiřuje pojetí celého konceptu péče o těhotnou a rodící ženu. Celý koncept péče spolu nahlédneme v komplexním kontextu. Těžištěm setkání budou předat praktické dovednosti, o tom, co skutečně je porodní proces a díky, těmto dovednostem umožnit absolventkám lépe porozumět ženám, o které pečují.  
V neposlední řadě se v rámci semináře zaměříme i sami na sebe a na to jak náš vlastní osobnostní rozvoj může obohatit náš život a zprostředkovaně tak i naší vlastní praxi.
Nahlédneme i do tématu Transformační síly porodu a léčebného potenciálu porodu.

Natálie těží a vychází ze své praxe porodní asistentky, ze zkušeností ze zahraničí, kterou doplňuje o sedmnácti letou zkušenost praktikování Shiatsu, terapie s tělem, technik bodyworku a propojuje se zkušenostmi z psychoterapeutické praxe. Kombinuje a integruje různé možnosti péče a náhledů na ni s důrazem na její individualizaci.
 

Kdy: 20. - 21.1.2017

Kde: Centrum Rybalka, Rybalkova 55, Praha 10

Cena: 3.000 Kč pro účastnice některého z předchozích seminářů (3.500,- pro nově příchozí). Počet míst je omezen.

Více o semináři a přihlášení